Jakość

Produkowane przez nas suplementy diety charakteryzują się najwyższą jakością i spełniają wszelkie wymogi prawne obowiązujące w Unii Europejskiej. Zakład produkcyjny znajduje się pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W procesie produkcyjnym wdrożyliśmy system kontroli jakości zgodny z wymaganiami HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points). A także GHP, który opiera się na stosowaniu dobrej praktyki higienicznej.

HACCP

Hazard Analysis
Critical Control Points

GMP

Good Manufacturing
Practice Certification

GHP

Good Hygiene Practices

 

Zdając sobie sprawę, że produkty wytwarzane przez nasz zakład produkcyjny to nie tylko podstawa naszej działalności, ale również nasi partnerzy. Do każdego produktu podchodzimy z należytą starannością i bierzemy pełną odpowiedzialność za jego jakość. W celu zapewnienia naszym partnerom najwyższej jakości produktów podczas produkcji stosujemy dobre praktyki produkcyjne (GMP).

 

 

 

Jakość naszych suplementów diety jest dla nas priorytetem, dlatego nie tylko przestrzegamy wszelkich norm prawnych, ale także przeprowadzamy autotesty, sprawdzając jakość produktów. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu, szczegółowo śledzimy cały proces technologiczny. Dodatkowo przy wyborze dostawców surowców i materiałów drukowanych stawiamy przede wszystkim na ich jakość, bo to jest naszym priorytetem.

 

 

Śledzenie całego procesu produkcyjnego, począwszy od doboru składników, poprzez ich ważenie i mieszanie, aż po pakowanie i pakowanie do wysyłki pozwala nam nie tylko kontrolować wysoką jakość produktów, ale także optymalizować cały proces, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość produkty w niskiej cenie w całości wyprodukowane w Unii Europejskiej.